Lidé v klubu

Klub netvoří jen jezdci, stejně důležití jsou i ostatní lidé, kteří se práci pro klub věnují a starají se o trénování, financování, administrativu, údržbu kol, péči o trialparky a desítky dalších činností, bez kterých by klub nemohl fungovat. Jsou to rodiče našich jezdců a klubu obětují spoustu volného času - a stejně jako jezdci si zaslouží i oni svou "galerii". Zde jsou někteří z nich, to ale neznamená, že ty ostatní klub nepotřebuje. Dohromady je do činnosti klubu zapojena necelá dvacítka rodičů. Bez jejich podpory a pomoci by to nešlo.

Radek Janka

Předseda klubu. Řeší všechno, co lze napsat nebo vytisknout na papír: přihlášky, evidenci, dotace, účty, plakáty... Své grafomanské sklony si ventiluje na webových stránkách klubu. Nikdy nesportoval.

Luděk Valenta

Hlavní trenér a hlavní mechanik. Trpělivě vysvětluje nováčkům a jejich rodičům základy trialu. Po večerech spravuje klubová kola - potřebujete-li udělat cokoliv, kde se dá ušpinit od kolomazi, dejte to jemu. Má rád brigády.

Markéta Ondrušková

Fotografii vystudovala, fotografování ji živí a pozici fotografky má i v našem klubu. V práci fotí barokní sochy, naši jezdci jsou trochu jiné kafe - i díky tomu jsou některé Markétiny záběry zajímavě neotřelé.

Milan Vepřek

Milan v práci půjčuje všechno od vrtačky po bagr a po práci to ochotně půjčuje i klubu. Vrtačky máme, ale bagr se občas hodí. Aktivní sportovec, cyklotrialista, trialista, běžkař. Umí hodně rychle postavit hodně těžké sekce na závod.

Libor Kunčar

Odveze cokoliv kamkoliv bez ohledu na to, kolik toho je a kolik to váží - všechno se na vlečku nějak poskládá. Služebně nejstarší člen klubu a organizátor památečných zahraničních soustředění, na která se hned tak nezapomene.

Martina Valentová

Ředitelka ženské divize klubu. Muži plánují, ženy realizují a je jedno, jestli jim naplánujete vaření pro čtyřicet lidí na soustředění nebo vyčištění trialparku od spadaného listí. Je nepřeslechnutelná.

Rudolf Šnábl

Ruda se nikdy neusmívá. Neusmívá se, když Karel přijede na závod bez helmy, neusmívá se ani když vyhraje. Když se něco nepodaří, komentuje to slovy "to se dalo čekat". Na tréninky přichází zásadně s voňavou kávou v ruce.

Dana Šnáblová

Dana se nikdy nemračí. Nemračí se, když Karel zapomene doma chrániče, nemračí se, když prohraje. Když se něco nepodaří, komentuje to slovy "to nevadí". Mluví rychle. Pečuje o Rudu, Karla, Davida, psa a všechny, kdo jsou zrovna na dosah.
NAVRCHOLU.cz